نمایش 1–24 از 33 نتیجه

پاد میلانو 5000 پاف گوآوا یخ

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Purple Rain

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Peach Berry Ice

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Mint Ice

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Gummy Bear

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Blue Razz

تماس بگیرید

پاد کامپکت پلاس Black Ice

تماس بگیرید

پاد پوتا 5000 پاف پاستیل خرسی Poota 5000 Puffs Gummy Bear

تماس بگیرید

پاد موسی 5000 پاف انبه Moosee 5000 Puffs Mango

تماس بگیرید

پاد موسی 5000 پاف انگور یخ Moosee 5000 Puffs Grape Ice

تماس بگیرید

پاد موسی 5000 پاف آیس لته Moosee 5000 Puffs Latte Ice

تماس بگیرید

پاد آر‌ اند‌ ام 10کا پُک طعم آدامس بادکنکی، بلوبری و تمشک R & M

تماس بگیرید

پاد یوتو 1500 پُک طعم دوسیب Youto

تماس بگیرید

پاد آر‌ اند‌ ام 10کا پُک طعم میوه‌های استوایی R & M

تماس بگیرید

پاد ووم 800 پُک طعم بستنی Voom

تماس بگیرید

ویپ برو 300 پُک طعم ردبول Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 300 پُک طعم گوآوا یخ Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 300 پُک طعم پشن فروت Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم پشمک Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم هندوانه Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم پرتقال Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم طالبی Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم نعنا Bro

تماس بگیرید

ویپ برو 500 پُک طعم آدامس نعنا Bro

تماس بگیرید

پاد یا سیگار الکترونیکی

پاد (سیگار الکترونیک) یک جایگزین کم‌ضرر برای سیگار محسوب می‌شود که به افراد اجازه می‌دهد به سمت ترک دخانیات قدم برداشته و همچنین، از مواد مضر موجود در دود سیگار در امان بمانند.

پاد یکی از انواع سیگار الکترونیک است. سیگار الکترونیک که به آن e-cigarettes گفته می‌شود در انواع مختلفی مانند پاد، ویپ، Cigalikes و… ارائه می‌شود.

سیگارهای الکترونیک از یک مایع، به نام «مایع الکترونیک» که حاوی نیکوتین است، استفاده می‌کند. این مایع در اثر گرم‌شدن، بخار یا آئروسل تولید کرده که با کشیده‌شدن به داخل ریه، اثراتی مشابه سیگار (ناشی از نیکوتین) ایجاد می‌کند. با این حال، پاد، ویپ و سایر انواع سیگار الکترونیک از برخی از جهات با هم متفاوت هستند.

اگر قصد خرید پاد (سیگار الکترونیک) را دارید، یا نمی‌توانید بین پاد و ویپ یکی را انتخاب کنید، یا فقط می‌خواهید درباره این دستگاه‌ها بیشتر بدانید، مقاله حاضر اطلاعاتی را که نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پاد چیست و چطور عمل می‌کند؟

سیستم‌های پاد، سیگارهای الکترونیکی هستند که به‌جای مخزن و اتومایزر -که مدل‌های ویپ سنتی دارند- از «غلاف» یا «کارتریج» (Pod) استفاده می‌کنند. در نهایت، آن‌ها همان کاری را انجام می‌دهند که اتومایزر و مخزن انجام می‌دهند، اما استفاده از آن‌ها راحت‌تر است.
در مقایسه با سایر محصولات ویپینگ، غلاف نسبتاً جدید است. بیشتر غلاف‌ها ظرفیت کم‌تری برای مایع الکترونیکی نسبت به بسیاری از مخازن ویپ دارند؛ با این حال برخی از آن‌ها بزرگ‌تر هستند. ظرفیت معمول پاد حدود 1-2 میلی‌لیتر است.

استفاده از سیستم پاد شامل فشار دادن قطعه حاوی مایع در محل خود، در بالا یا پایین دستگاه، و سپس دور‌انداختن آن و جایگزین‌کردن با یک قطعه جدید است.

سیستم‌های پاد به‌طور کلی کوچک‌تر از سایر مدل‌های سیگار الکترونیکی هستند. از آن‌جایی که آن‌ها جمع‌و‌جورتر می‌باشند، با خرید پاد (سیگار الکترونیک) باتری و ظرفیت کم‌تری را دریافت می‌کنید؛ به‌عبارت دیگر باتری آن‌ها به‌اندازه سایر دستگاه‌های سیگار الکترونیک دوام ندارد.

هنگامی که این سیستم‌های جدید برای اولین‌بار ظاهر شدند، از نظر طراحی نسبتا ساده بودند. با این حال، با گذشت زمان، دستگاه‌های پیشرفته‌تری به بازار راه پیدا کردند که عملکرد بهتری داشته و در عین حال کوچک و سبک بودند.

پاد چه اجزایی دارد؟

پادها سیگارهای الکترونیک مینیاتوری هستند که اندازه بسیار کوچک‌تری از ویپ داشته و می‌توان کل غلاف مایع آن‌ها را تعویض کرد و یا در سال‌های اخیر با مایع جدید پر نمود. این دستگاه‌ها معمولاً از 4 یا 5 قسمت زیر تشکیل شده‌اند:

● غلاف (کارتریج) قابل تعویض (شامل e-Liquid، کویل و فتیله)
● باتری
● پورت/اسلات شارژ USB
● بدنه اصلی
● کلید روشن/خاموش (در برخی از دستگاه‌ها)

انواع پاد

دو نوع پاد وجود دارد؛ پاد سیستم باز و پاد سیستم بسته. اگر قصد خرید پاد (سیگار الکترونیک) را دارید، لازم است از بین دو دستگاه یکی را انتخاب کنید.

پاد سیستم باز

این نوع پاد به شما این امکان را می‌دهد که مایع الکترونیکی را از طریق یک غلاف یا مخزن متحرک دوباره پر کرده و یا نوع آن را تغییر دهید. در این سیستم، غلاف‌ها باید در قسمت بالایی به‌راحتی باز شوند و دهانه‌ای به اندازه کافی بزرگ برای اضافه‌کردن مایع الکترونیکی داشته باشند.

مزایای پاد سیستم باز:

● آزادی انتخاب طعم مایع الکترونیکی و قدرت نیکوتین
● باتری قوی‌تر
● تجربه ویپ کامل‌تر
● تولید ابر بزرگ و ضخیم

معایب پاد سیستم باز:

● نیاز به کار بیشتر (نظافت و نگهداری)
● بزرگ‌تر و کم‌تر قابل حمل
● پیچیدگی ساختار
● استفاده سخت برای مبتدیان

پاد سیستم بسته

این دستگاه با مخازن یک‌بار مصرف ارائه می‌شود و پس از هر بار استفاده لازم است غلاف دور انداخته شده و با یک غلاف جدید سازگار جایگزین شود. هر کارتریج حکم یک نخ سیگار را بازی می‌کند و حجم بسیار کمی از مایع را در برمی‌گیرد. برخلاف نوع قبلی، شما می‌توانید این تعویض را در حال حرکت و بدون هیچ سر‌و‌صدایی انجام دهید.

مزایای پاد سیستم بسته:

● ساده و آماده برای استفاده
● بدون هیچ زحمت برای پرکردن مجدد
● بدون نیاز به حمل مایع الکترونیک
● سطوح نیکوتین رضایت‌بخش‌تر، به لطف نمک‌های نیکوتین

معایب پاد سیستم بسته:

  • کوچک‌بودن باعث می‌شود که دستگاه سریع‌تر گم شود.
  • می‌تواند گران باشد
  • برخی از افراد آن را خشک توصیف می‌کنند.
  • برخی از افراد از چیزی که به آن «تفنگ برگشتی» می‌گویند شکایت دارند که در آن مایع الکترونیکی بخار به جای بخار‌شدن صحیح به داخل دهان کاربر پرتاب می‌شود.

همان‌طور که می‌بینید، پادها، سیگارهای الکترونیکی هستند که عمدتاً قابل تغییر نبوده و معمولاً یک غلاف مایع از پیش پر شده را در خود جای می‌دهند که یک‌بار مصرف است. اخیراً غلاف‌های قابل پرکردن مجدد که مایعات نیکوتینی مبتنی بر نمک درون آن است رواج پیدا کرده است.

مشخصات پاد

نکته مهم درباره پاد (سیگار الکترونیک) که آن‌ها را بسیار محبوب کرده است این است که پادها بسیار جمع‌وجور و سبک هستند و مایعاتی که در آن‌ها استفاده می‌شود نیز معمولا نیکوتین کم‌تری دارد.

به‌همین دلیل خرید پاد (سیگار الکترونیک) معمولا برای افرادی که زیر ده نخ در روز سیگار می‌کشند و یا در زمینه سیگار الکترونیک تازه‌کار هستند، توصیه می‌شود. در مقابل، با توجه به تنوع مایع پرشده در دستگاه‌های ویپ، این دستگاه‌ها معمولا غلظت بیشتری از نیکوتین را ارائه می‌دهد و برای افرادی که بیش از ده نخ در روز سیگار می‌کشند، مناسب است.

روش استفاده از پاد

روش استفاده از پاد خیلی ساده است. کافی است بعد از خرید پاد (سیگار الکترونیک) یک غلاف پر را در آن قرار دهید و شروع به کشیدن کنید. وقتی غلاف تمام شد آن را دور انداخته و با یک غلاف تازه متناسب با دستگاه جایگزین می‌کنید. اگر هم پاد مورد استفاده قابل شارژ‌کردن باشد، به‌جای دورانداختن غلاف می‌توانید آن را با مایع الکترونیک جدید پر کرده و استفاده کنید.

دستگاه‌های پاد معمولاً بسیار کوچک هستند و راحت‌تر از یک ویپ معمولی در جیب جا می‌شوند. آن‌ها در حقیقت چیزی بین Cigalikes و ویپ‌های کامل هستند که سبکی Cigalikes و در عین حال تنوع طعم‌های ویپ‌های کامل را ارائه می‌دهند. همین موضوع نیز سبب محبوبیت زیاد آن‌ها شده است.

پسیاری از پاد‌ها توسط همان شرکت‌های مشهور تولید‌کننده ویپ تولید می‌شوند و به‌همین دلیل ساختار مناسب و کیفیت بالایی دارند.

پاد برای افراد سیگاری

خرید پاد یا سیگار الکترونیک برای کسانی که عادت به سیگار‌کشیدن دارند، اما می‌خواهند آن ترک کنند بسیار مناسب است. این دستگاه‌ها می‌توانند عادت سیگارکشیدن را بسیار بیشتر از یک ویپ معمولی تقلید کنند؛ مصرف‌کننده، غلاف را در محل قرار داده، ویپ می‌کند و پس از اتمام کار، می‌تواند یک غلاف دیگر را در جای غلاف قبلی قرار دهد.

ممکن است برخی از افراد بگویند این عملا همان کاری است که ویپ می‌کند؛ درست است؛ اما با استفاده از پاد، مصرف‌کننده می‌تواند تعداد غلاف‌هایی را که در یک شب مصرف می‌کند، به همراه خود ببرد؛ درست مانند همراه‌بردن تعداد مشخصی نخ سیگار. اما در مورد ویپینگ چنین امکانی وجود ندارد و فرد متوجه نمی‌شود که چقدر نیکوتین مصرف کرده است.

از طرف دیگر با خرید پاد (سیگار الکترونیک)، دستگاهی را تهیه می‌کنید که بسیار شبیه سیگار است. بسیاری از سیگاری‌ها بر این باورند که پاد می‌تواند به‌طور موثرتری جایگزین عادت سیگار‌کشیدن شود.

ناگفته نماند دوز بالاتر نیکوتینی که در نیکوتین مبتنی بر نمک (نیکوتین استفاده‌شده در پاد) وجود دارد، به سیگاری‌ها اجازه می‌دهد تا نیکوتین بیشتری را در یک بار مصرف، استفاده کنند. به‌همین دلیل نیز مانع از این می‌شود که افراد در حال ترک، به سیگار بازگشت کنند.

یک نکته دیگر این است که پاد‌ها بر خلاف ویپ معمولا دکمه‌ای ندارند و به راحتی با قرار‌دادن داخل دهان و کشیدن استفاده می‌شوند.

مزایای خرید پاد (سیگار الکترونیک)

خرید پاد (سیگار الکترونیک) دارای مزایایی است که سبب می‌شود بسیاری از افراد به جای ویپ کامل از این دستگاه استفاده کنند. ما در این‌جا مزایای خرید پاد (سیگار الکترونیک) را آورده‌ایم:

جمع‌و‌جور و قابل‌حمل: این دستگاه کوچک و باریک، به‌راحتی می‌تواند در جیب شما قرار گرفته و حمل گردد. طراحی آن کاملا برای داخل جیب مناسب است و لازم نیست درباره بیرون‌افتادن آن نگران باشید.

آسان برای استفاده: طراحی این دستگاه بسیار ساده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای رسیدن بخار، پاد را در دهان گذاشته و بکشید. از طرف دیگر تعویض غلاف نیز بسیار ساده است و تنها با یک حرکت انجام می‌شود.

مقرون‌به‌صرفه‌بودن: پس از خرید پاد (سیگار الکترونیک)، تنها چیزی که دوباره باید خریداری شود، غلاف‌ها هستند. باتری داخل دستگاه نیز نیازی به تعویض نداشته و به‌راحتی شارژ می‌شود.

● بخار سبک: این سیستم‌ها جریان ملایمی از بخار ایجاد می‌کنند که اطرافیان شما به‌راحتی متوجه آن نخواهند شد. بنابراین اگر نگران دود سیگار و یا دود غلیظی مانند دود ویپ هستید، خرید پاد (سیگار الکترونیک) این مشکل را برطرف می‌کند.

رضایت‌بخش: پادها به دلیل داشتن ظاهری شبیه به سیگار و غلاف‌های جداگانه که نقش نخ‌های سیگار را بازی می‌کنند، برای اکثر سیگاری‌ها لذت‌بخش هستند.

معایب پاد (سیگار الکترونیک)

هر دستگاهی در کنار مزایای خود، معایبی نیز دارد. ما در این‌جا برخی از معایب خرید پاد (سیگار الکترونیک) را آورده‌ایم.

باتری‌های کوچک: یک باتری کوچک به‌معنای عمر باتری کم‌تر است. اگرچه بیشتر پادها فقط زمانی از باتری استفاده می‌کنند که شما در حال دم‌زدن به پاد هستید، اما باز هم به نسبت زود تخلیه می‌شوند. به‌همین دلیل لازم است شارژر و سیم رابط را همراه خود ببرید.

برای ساختن ابر عالی نیست: اگر عاشق ساختن ابرهای بزرگ و ضخیم در هنگام استفاده از سیگار الکترونیکی هستید، متأسفانه هنگام استفاده از این سیستم جدید، نمی‌توانید ابرهای دلخواه خود را بسازید.

گزینه‌های طعم محدود: سیستم‌های غلاف بسته پاد، به این معنی است که شما فقط می‌توانید از میان غلاف‌های یک‌بار مصرف متناسب با دستگاه خود، یکی را انتخاب کنید. اما اگر بتوانید برای خرید پاد (سیگار الکترونیک) انواعی را پیدا کنید که دارای سیستم باز باشند، این مشکل برطرف می‌شود.

قیمت پاد (سیگار الکترونیک)

قیمت پاد ممکن است بسته به برند، کیفیت و نوع غلاف متفاوت باشد. با این حال به‌طور کلی هزینه خرید پاد (سیگار الکترونیک) کم‌تر از ویپ است. از آن‌جا که این دستگاه‌ها کوچک‌تر و ضعیف‌تر از ویپ هستند، قیمت آن‌ها نیز کم‌تر است. تنها چیزی که کاربر پس از خرید پاد (سیگار الکترونیک) باید برای آن هزینه کند، خرید غلاف است.

مکانیزم عملکرد پاد

پادها برای کارکردن در درجه اول به دو قطعه ضروری متکی هستند: کارتریج و باتری.
هنگامی که دستگاه تبخیر را داخل دهان قرار داده و می‌کشید، این دو قطعه با هم ارتباط برقرار کرده و همکاری می‌کنند تا بخار را به دهان برسانند. در این‌جا کمی بیشتر در مورد نقشی که هر جزء ایفا می‌کند، توضیح می‌دهیم.

نقش کارتریج

کارتریج نام‌های زیادی دارد. همان‌طور که در ابتدای مقاله گفتیم، معمولا به آن غلاف می‌گویند. همچنین به آن تاپر و اتمایزر نیز گفته می‌شود. کارتریج بخشی از سیستم تولید بخار است که در بالای سیستم قرار می‌گیرد و حاوی مایع الکترونیکی و نیکوتین است که برای ایجاد بخار استفاده می‌شود.

یکی از قسمت‌های داخل کارتریج، «اتمایزر» نام دارد که از یک لوله فلزی کوچک تشکیل شده است. اتمایزر همان چیزی است که مایع الکترونیکی را هنگام استنشاق به بخار تبدیل می‌کند. اتومایزر انرژی خود را از باتری می‌گیرد.

برخی از افراد کارتریج را به دو قسمت مجزا تقسیم می‌کنند، یکی غلاف مایع در قسمت بالا و دیگری اتومایزر در پایین.

باتری

باتری از نظر تئوری بسیار ساده‌تر از کارتریج عمل می‌کند. باتری این نوع سیستم معمولاً باریک، کوچک و براق است. وظیفه باتری تشخیص این موضوع است که آیا فرد در حال استفاده از ویپ هست یا نه. وقتی فرد از ویپ استفاده می‌کند، باتری فعال شده و انرژی مورد نیاز برای تبدیل مایع به بخار را فراهم می‌کند. اما وقتی استنشاق انجام نمی‌شود، باتری بدون فعالیت مانده و انرژی را ذخیره می‌کند.

باتری‌هایی که در دستگاه پاد موجود هستند به دو نوع مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند:

باتری‌های خودکار: این باتری‌ها هیچ دکمه‌ای روی خود ندارند. برای فعال‌کردن باتری، فقط کافی است استنشاق انجام شود.

باتری‌های دستی: باتری‌های دستی دکمه‌ای دارند که مصرف‌کننده با فشار‌دادن آن، دستگاه را روشن کرده و آن را به‌کار می‌اندارد.

باتری‌های پاد با اکثر شارژرهای USB یا پایه‌های شارژ بی‌سیم قابل شارژ هستند. با خرید پاد (سیگار الکترونیک)، یک باتری درون دستگاه موجود است که باید مرتبا شارژ شود.

بهترین برند‌های پاد

اگر قصد خرید پاد یا سیگار الکترونیک را دارد، لازم است درباره بهترین برند‌های ارائه‌دهنده این سیگار الکترونیک، قیمت‌ها و ویژگی‌های آن‌ها بیشتر بدانید. برندهای معتبر زیادی پاد تولید می‌کنند که بسیاری از آن‌ها از تولید‌کنندگان معتبر سایر سیگارهای الکترونیک از جمله ویپ نیز محسوب می‌شوند. ما در این‌جا برخی از این برند‌ها را معرفی می‌کنیم:

پاد Bro

BRO Vape یک تولید‌کننده پیشرو در تولید ویپ‌های یک‌بار مصرف، سیگارهای الکترونیکی و کیت‌های غلاف است. BRO با استفاده از دانش خود در فن‌آوری سیگار الکترونیک، ویپ‌های یک‌بارمصرف و کیت‌های قابل شارژ محبوبی تولید می‌کند. کیت‌های ویپ BRO با قیمت‌های بی‌رقیب در بازار ارائه می‌شوند.

پاد R&M

R&M یک برند چینی متخصص در تولید پاد یکبار مصرف و سخت‌افزار سفارشی‌شده ویپ است که بخاطر طراحی و نوآوری محصولات سیگار الکترونیکی یکبار مصرف خود شناخته می‌شود. کارخانه R&M واقع در شنژن، با مساحت 6000 متر مربع، 30 تیم تحقیق و توسعه دارد. این شرکت بیش از 100 حق ثبت اختراع را به‌دست آورده و دارای گواهینامه‌های سیستم ISO9001، BSCI و است.

محصولات R&M دارای گواهینامه های CE، FCC، RoHs، UKCA، و TPD هستند و به‌خوبی در بازارهای داخلی چین و بین‌المللی مانند آمریکای شمالی، انگلستان، اروپا، آمریکای جنوبی، روسیه، جنوب شرق و غیره به فروش می‌رسند.

پاد Voom

برند Voom نیز ساخت کشور چین است و یکی از برندهای معروف پاد محسوب می‌شود. پادهای این برند دارای گواهینامه‌های CE, ROHS, Tpd, MSDS هستند و با رابط تایپ C کار می‌کنند. این پادها یکبار مصرف نبوده و بارها قابل استفاده هستند.

پاد Youto

Youto نیز یکی از برند‌های محبوب پاد و ساخت کشور چین است. طراحی دستگاه‌های تولید این شرکت بسیار شیک و مدرن است و علاوه براین مشتریان زیادی درباره کیفیت و طعم خوب این پادها نظر داده‌اند. این شرکت انواع مختلفی از محصولات یکبار مصرف و دائمی را تولید می‌کند.

پاد اسموت

انواع ویپ‌های برند smooth با میزان نیکوتین‌های مختلف، با حداقل ۳ هزار کام تولید می‌شوند. ویپ‌های این شرکت با طعم‌های انبه، نارگیل، کیوی، عسل نارگیل، شراب قرمز، هندوانه و توت فرنگی و…. تولید می‌شوند.

پاد موسی

از دیگر برندهای معروف موسی است. این برند سال‌هاست که در زمینه‌ی تولید انواع توتون سیگار، توتون قلیان و دستگاه پاد و ویپ شناخته می‌شود و مشتریان خود را دارد. انتخاب شما هر نوع پاد یا ویپی که باشد، می‌توانید از خدمات آنلاین فروشگاه سیگارونه استفاده کنید.

پاد پوتا

Poota نیز یکی از برند‌های چینی تولید‌کننده ویپ و پاد است که طعم‌های فانتزی مثل طعم پاستیلی آن طرفداران زیادی دارد. برخی از این دستگاه‌ها تا 5000 پاف ظرفیت دارند و البته قابل شارژ مجدد نیستند.

پاد یوول UWELL

شرکت Shenzhen UWELL Technology Co., Ltd. که در سال 2015 تأسیس شد و محصولات متوعی را در حوزه ویپ و پاد تولید کرده است. در سال 2018، UWELL به عنوان NATIONAL High-Tech ENTERPRISE مفتخر شد و با این عنوان به یک شرکت علمی و فناوری مبدل گشت

اولویت های اصلی UWELL نوآوری در محصولات و بهبود تجربه کاربری بوده است. این شرکت مرتبا تخقیقا تخود را در زمینه سیگار الکترونیک توسعه داده با سیگارهای مناسب با سلیقه مشتری و مطابق با قوانین زیست‌محیطی تولید کند.
قیمت پادهاب این شرکت تقریبا مشابه با قیمت پادهای سایر شرکت‌های چینی است.

پاد Vaporesso

هدف VAPORESSO که در سال 2015 تأسیس شد، به‌وجود آوردن دنیایی بدون سیگار و در عین حال بالابردن تجربه کاربری افرادی است که از سیگارهای الکترونیک استفاده می‌کنند. این برند آمریکایی، انواع مختلف ویپ را با طعم میوه‌ای و با سایز 60 تا 100 سی‌سی تولید کرده است. برخی از پادهای این شرکت، دارای باتری داخلی هستند، اما برخی دیگر، به باتری تک‌سلول و قابل تعویض مجهز شده‌اند. همجنین جریان هوا از قسمت بالا، پایین و گاهی قسمت جانبی این پاد‌ها برقرار می‌شود. حجم مایعات الکترونیک موجود در آنها نیز بین 1 تا 6 سی‌سی است.

از نظر قیمت، پارهای Vaporesso در محدوده متوسط قرار دارند. اما برخی از پاد‌های این شرکت بسیار ارزان و برخی بسیار گران‌تر (تا 55 دلار) هستند. قیمت تا حدودی زیادی به حجم مایع وابسته است.

پاد VOOPOO

VOOPOO یک برند پیشرو در تولید ویپ و پاد است که دستگاه‌هایی با فناوری‌های پیشرفته و کاربر پسند تولید می‌کند. تراشه GENE یکی از قطعات نوآورانه این دستگاه‌ها است که پرتاپ سریع و دقیق بخار را فراهم می‌سازد. Voopoo یک شرکت چینی است که در سال 2014 تأسیس شده است که در سال 2017 وارد بازار ویپینگ شد و بلافاصله با Drag Mod بسیار مورد توجه قرار گرفت.
قیمت پاد‌های این شرکت، مشابه با قیمت پادهای دیگر شرکت‌های چینی است و به دلیل طراحی و کیفیت خود یکی از بهترین برند‌های پاد محسوب می‌شود.

پاد Geekvape

Geekvape یکی از برترین تامین‌کنندگان ویپ و پاد در جهان است. این شرکت که در سال 2015 تأسیس شد، یک شبکه فروش در سراسر جهان با پوشش بیش از 60 کشور و بیش از 60 میلیون کاربر ایجاد کرده است. محصولات این شرکت چینی در کشورهای زیادی در سراسر جهان به‌فروش می‌رسند و میلیون‌ها ‌نفر در سراسر جهان از ویپ‌ها و پاد‌های این شرکت استفاده می‌کنند.
قیمت محصولات Geekvape بر اساس ویژگی‌های محصول (حجم مایع الکترونیک، نوع باتری، وزن و….) می‌تواند متغیر باشد. اما محدوده قیمت در حدود سایر انواع پاد چینی است.

پاد Elf Bar

Elf Bar یک برند سیگار الکترونیکی است که توسط شرکت چینی iMiracle Shenzhen تولید می‌شود. دستگاه‌های این شرکت با طعم میوه‌ای و ظاهر رنگارنگ خود مشخص می‌شوند. اگرچه این برند بیشتر به‌خاطر ویپ‌های یک‌بار مصرف خود شناخته شده است، انواع پادهای مختلف نیز توسط این شرکت تولید شده است.

Elf Bars ظاهری رنگارنگ و اسباب‌بازی‌گونه دارد که ممکن است برای نوجوانان جذاب باشد. طعم‌های میوه‌ای مانند پیناکولادا، انبه توت‌فرنگی، و نعناع لیمویی دارد. طبق نظرسنجی ملی دخانیات، جوانان در سال 2023 مرکز کنترل بیماری، این برند محبوب‌ترین برند سیگار الکترونیکی در میان دانش‌آموزان دبیرستانی است که سیگار می‌کشند.

مشخصات پادهای Elf Bar

سیستم غلاف‌بسته (غیر قابل پرکردن)
● غلاف‌های 2 میلی‌لیتری از قبل پر شده
● باتری داخلی 500 میلی آمپر ساعتی
● 13 طعم مختلف
● فعال.شدن با استنشاق
● حداکثر 600 پاف در هر غلاف
● شارژ نوع C

قیمت پادهای Elf Bar

قیمت این پادها در زمان نگارش این متن از دویست و پنجاه هزار تومان شروع شده و افزایش می‌یابد.

پاد Aspire

Aspire که در سال 2010 تأسیس شد، یکی از شناخته‌شده.ترین تولیدکنندگان ویپینگ چینی در جهان است که محصولاتش در 30 کشور فروخته می‌شود. این شرکت انواع پادها را تولید می‌کند که مشخصات و قیمت برخی از آن‌ها به‌شرح زیر است.

مشخصات پاد Aspire Flexus

● توان: 18 وات
● منبع تغذیه: باتری داخلی
● ظرفیت باتری:700 میلی آمپر
● ظرفیت کارتریج: 2 میلی‌لیتر
● جنس بدنه: روی
● شارژ‌شدن 80 درصد از باتری در 10 دقیقه
● انتخاب حالت دریچه هوا MTL or DTL
● جای‌گذاری مغناطیسی کارتریج
● محافظت از شارژ بیش از حد

قیمت پاد Aspire Flexus
قیمت این پادها در زمان نگارش این متن بیش از یک میلیون و نیم است.

پاد اینوکین Innokin

اینوکین که در سال 2011 در شنزن، چین تأسیس شد، طی سال‌ها به‌سرعت به یم کمپانی بزرگ تولید‌کننده دستگاه‌های ویپینگ تبدیل شد. این شرکت بیش از ده سال در بازارهای جهانی سابقه دارد و مرتبا محصولات خود را بهبود می‌دهد.
این برند دارای انواع مختلفی از پاد ایت که هرکدام قیمت‌های مختص خود را دارند با این حال می‌توانید با قیمت مناسبی آن‌ها را خریداری کنید.

پاد اسموک Smok

این برند یکی از بزرگ‌ترین نام‌های مربوط به سیگار الکترونیک است. انواع مختلفی از این محصولات از جمله پاد‌ها را ارائه می‌دهد. محصولات این شرکت، قابل اعتماد، با کیفیت و در عین حال مقرون‌به‌صرفه هستند. خرید پاد (سیگار الکترونیک) اسموک در فروشگاه‌های داخل ایران نیز به‌راحتی امکان‌پذیر است.

سخن آخر

پاد‌ها یکی از جدید‌ترین اقلامی هستند که در دنیای پر زرق‌و‌برق سیگارهای الکترونیک یافت می‌شوند. این دستگاه‌های سبک و قابل حمل، در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. خرید پاد (سیگار الکترونیک) یک راه مناسب و تایید‌شده برای ترک سیگار است. این دستگاه‌ها در دو نوع غلاف بسته و غلاف باز ارائه می‌شوند و نسبت به ویپ دود کم‌تری تولید می‌کنند.
خرید پاد (سیگار الکترونیک) برای مبتدی‌ها بسیار مناسب‌تر از خرید ویپ است. برای خرید پاد (سیگار الکترونیک) با توجه به طعم و میزان نیکوتینی که مد نظر دارید، و با اطمینان از اصالت محصول و اطمینان از خرید پاد ارزان، کلیک کنید.