در حال نمایش 4 نتیجه

پاکت
باکس

سیگار شکلاتی داکوتا Dakota Chocolate

(5)
45,000 تومان380,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار داکوتا آلبالویی Dakota Cherry

(7)
40,000 تومان340,000 تومان

سیگار داکوتا امریکن بلند Dakota American Blend

(1)

سیگار داکوتا وانیل Dakota Vanilla

(7)

سیگار داکوتا

 

سیگار داکوتا یکی از پرطرفدارترین برندهای سیگار روسی است که محصولات متنوعی را تولید و روانه بازارهای دنیا کرده است. پیشینه سی‌ساله این برند تاثیر زیادی در کیفیت سیگارهای داکوتا داشته است. گفته می‌شود کمپانی داکوتا سیگارهای خود را با توجه به فرهنگ و علاقه‌مندی‌های مردم روسیه تولید کرده است. جالب است بدانید شعار مدیران این کمپانی بزرگ روسی «مزه روسی» است. این شعار از آنجا سرچشمه می‌گیرد که تنها از تنباکوی مرغوب کاشت روسیه در تهیه سیگار داکوتا استفاده می‌شود.

انواع سیگار داکوتا

داکوتا انواع مختلفی از سیگار را تولید می کند که از میان آنها می توان به سیگار شکلاتی داکوتا اشاره داشت که یک نوع سیگار طعم دار است.

سیگار داکوتای وانیلا

سیگار داکوتای وانیلا یکی دیگر از محصولات این شرکت شناخته‌شده روس است. سیگاری که در بسته‌بندی منحصربه‌فردی در دسترس شما قرار گرفته و مورد توجه بسیاری از دوستداران سیگارهای طعم‌دار، به‌ویژه در کشورهای اروپای شرقی، قرار گرفته است.

سیگار داکوتای آبی

البته در کنار خرید سیگار شکلاتی داکوتا dakota chocolate و سیگار وانیلی این برند، شما می‌توانید سیگار داکوتای آبی را هم امتحان کنید. این نوع سیگار طعمی خنک دارد و مورد توجه بسیاری از جوانان قرار گرفته است.

سیگار داکوتای آلبالویی

سیگار داکوتای آلبالویی هم محصول دیگر این برند است. این سیگار نیز بو و عطری شبیه به گیلاس یا آلبالو دارد. بیشتر علاقه‌مندان سیگارهای آلبالویی نیز جوانان هستند.