در حال نمایش 6 نتیجه

پاکت
باکس

سیگار کمل دو پاور فری شاپ

(2)
135,000 تومان1,200,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار کمل زرد فری شاپ Camel Yellow

125,000 تومان1,100,000 تومان

سیگار کمل آبی اصل Camel Blue

(15)

سیگار کمل زرد اصل Camel Yellow

(2)

سیگار کمل سفید اصل Camel White

سیگار کمل مشکی اصل Camel Black

(3)

راهنمایی خرید در مورد سیگار کمل

این سیگار به عنوان یکی از محصولات جدید دنیای مدرن طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. شاید کمی بیشتر از یک قرن باشد که این محصول وارد دنیای ما شده است اما از همان ابتدای کار توانست به خوبی نظرات را به خود جلب کند. سادگی استفاده از آن باعث شد تا فروش بالایی داشته باشد و شرکت‌های زیادی را روانه بازار این نوع محصولات کند. سیگار کمل یکی از اولین و قدیمی‌ترین برندهای تولیدکننده سیگار است که توانسته سال‌های زیادی را با جلب رضایت مشتری‌های خود در بازار رقابتی این نوع محصولات باقی بماند.

تاریخچه سیگار کمل

کمل در اوایل قرن بیستم میلادی و در سال 1913 تأسیس شد. این شرکت به عنوان یکی از اولین ارائه دهنده‌های سیگار بسته‌بندی شده در آمریکا خود را معرفی کرد. تا قبل از آن تهیه نخ‌های سیگار بر عهده خریدار بود. این مزیت سادگی استفاده برای مصرف‌کننده در پی داشت از همین رو شهرت و فروش را برای کمل به دنبال داشت. رینولدز بنیان‌گذار و مالک این برند در سال 1921 مبلغ هشت میلیون دلار را برای تبلیغات این شرکت هزینه کرد و شعار تبلیغاتی “I Walk A Mile for a Camel” را برای خود انتخاب کرد. انتخاب هوشمندانه این شعار و هزینه‌های تبلیغاتی موفقیت‌های بزرگی را برای این شرکت رقم زد، به شکلی که تا دو سال بعد یعنی سال 1923 چیزی معادل 45 درصد بازار سیگار آمریکا در دست این برند بود.

در حال حاضر امتیاز برند سیگار کمل در بازار آمریکا متعلق به شرکت  تنباکوی آر.جی.رینولدز است. همچنین شرکت تنباکو ژاپن امتیاز برند سیگار کمل در خارج از کشور را بر در اختیار خود دارد. برند کمل در شهر وینستون سلم در ایالت کارولینای شمالی شکل گرفت به همین دلیل هم به این شهر لقب کمل را داده‌اند. یکی از دلایل موفقیت کمل قیمت پایین آن نسبت به سایر رقبا بود که باعث شد تنها در یک سال چیزی حدود 425 میلیون بسته را به فروش برساند. هر بسته سیگار کمل شامل 20 نخ یا عدد سیگار است.

ترکیبات برند سیگار کمل

در حال حاضر برای تهیه سیگار کمل از توتون ترکیه‌ای و ویرجینیا استفاده می‌شود. دلیل انتخاب نام کمل برای این برند هم توتون‌های ترکیه‌ای بود که در مصر استفاده می‌شود و نماد آن دوران بود. نیکوتین موجود در سیگارهای کمل چیزی بین 03 تا 0.6 میلی‌گرم است.

انواع سیگار کمل موجود در بازار ایران

  • کمل مشکی که دارای قطران 6 میلی‌گرم و نیکوتین 0.5 میلی‌گرم است. برعکس نامی که دارد فیلتر آن قرمز رنگ است. در صورتی که لوگوی کمل بر روی بسته‌بندی سیگار دارای تو رفتگی بود یعنی محصول اصلی است.
  • کمل سفید دارای 4 میلی‌گرم قطران و 0.4 میلی‌گرم نیکوتین است. کمل سفید نسبت به نوع مشکی آن کمی ملایم‌تر است.
  • قطران کمل آبی 6 میلی‌گرم و نیکوتین آن 0/5 میلی‌گرم می باشد.
  • کمل نقره‌ای دارای قطران 4 میلی‌گرم و نیکوتین 0.3 میلی‌گرم است که این موضوع باعث شده تا این سیگار نسبت به سایر محصولات کمل سبک‌تر و ملایم‌تر باشد.
  • کمل زرد دارای قطران 8 میلی‌گرم و نیکوتین 0.6 میلی‌گرم است که باعث شده نسبت به سایر محصولات کمل سنگین‌تر باشد.