نمایش 1–24 از 29 نتیجه

پاکت
باکس

سیگار وینستون اولترا اسموک

40,000 تومان350,000 تومان

سیگار وینستون اسلیم وان

(2)
پاکت
باکس

سیگار وینستون لایت سوپر اسلیم فری شاپ

135,000 تومان1,200,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار وینستون پریمیوم قرمز فری شاپ

(1)
145,000 تومان1,300,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار وینستون دارک بلو فری شاپ

(2)
145,000 تومان1,300,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار وینستون لایت پریمیوم فیلتر قرمز Winston Light Premium

(9)
45,000 تومان400,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار وینستون مینی آبی Winston Mini Blue

(1)
25,000 تومان190,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار وینستون مینی سیلور Winston Mini Silver

(5)
25,000 تومان190,000 تومان

سیگار وینستون لایت اسلیم

(8)

سیگار وینستون اولترا لایت اسلیم

(8)
پاکت

سیگار وینستون اولترا لایت کامپکت

(5)
35,000 تومان

سیگار وینستون ایکس استایل اسموک آبی Winston Xstyle Blue

سیگار وینستون ایکس استایل اسموک نقره Winston Xstyle Silver

سیگار وینستون کامپکت مشکی اولترا Winston Compact Black Ultra

سیگار وینستون لیمیتد Winston Limited

سیگار وینستون سوییسی اصل Winston Original

(1)

سیگار وینستون لایت سوپر اسلیم Winston Light Super Slim

سیگار وینستون کامپکت لایت مشکی Winston Compact Light Black

سیگار وینستون پریمیوم قرمز Winston Premium Red

(3)

سیگار وینستون اولترا لایت عرب Winston Ultra Light

سیگار وینستون الترا لایت پریمیوم Winston Ultra Light Premium

(9)

سیگار وینستون ایکس استایل الترا لایت عرب Winston X Style Ultra Light

(1)

سیگار وینستون ایکس استایل لایت عرب Winston X Style Light

سیگار وینستون ایکس استایل ارمنی Winston X Style

(1)

بازار دخانیات پر است از نام‌های بزرگ و پر طرفدار، اما چه کسی است که نام وینستون را تا به حال نشنیده باشد. این سیگار به قدری شهرت دارد که حتی افراد غیر سیگاری هم نام آن را شنیده‌اند. بخش مهمی از افراد سیگاری در ایران این سیگار را مصرف می‌کنند که همین موضوع اهمیت این سیگار در مارکت دخانیات را نشان می‌دهد. تنوع خوب و در نظر گرفتن سلیقه‌ها یکی از نکات قابل توجه در مورد این سیگار است. این برند تنوع را با کم یا زیاد کردن قطران و نیکوتین ایجاد می‌کند.

سیگار وینستون

تاریخچه سیگار وینستون

این سیگار هم مانند خیلی از برندهای دیگر سیگار در ایالت کارولینای شمالی آمریکا متولد شد و به احترام نام شهری که در آن زاده شد نام وینستون را به خود گرفت. شرکت R.J. رینولدز در سال 1875 سیگارهای وینستون را به بازار عرضه کرد. سیگار وینستون اولین برند تجاری سیگار در آمریکا بود که محصولات خود را با فیلتر به بازار عرضه کرد.

این محصول در سال 1956 به عنوان بهترین سیگار در آمریکا دست پیدا کرد. همچنین در سال 1965 توانست عنوان پر فروش‌ترین سیگار سال را به خود اختصاص دهد. این برند معروف یک شعار تبلیغاتی جذاب داشت که در همه رسانه‌ها آن را پخش می‌کرد. شعار این بود “وینستون طعم خوبی مثل سیگار را دارد!” همین شعار تا سال‌ها پا برجا بود و توانست موج تبلیغاتی بزرگی را به راه اندازد. این برند سیگار از سال 1999 بخشی از شرکت تنباکوی ژاپن است. طی یک نظر سنجی در سال 2001 وینستون به عنوان ششمین محصول ارزشمند موجود در بازار شناخته شد.

انواع سیگار وینستون

وینستون دارای تنوع بالایی است و توتون به کار رفته از آن متعلق به ایالت ویرجینیا است. تنوع قطران و نیکوتین در این سیگار باعث شده تا همه افراد با سلیقه‌های مختلف به این محصول جذب شوند.

1. سیگار وینستون قرمز

در ایران این محصول را با نام وینستون قرمز یا عقابی می‌شناسند اما در خارج از ایران و در بازارهای بین‌المللی به این سیگار Winston Classic Red می‌گویند. این سیگار برای افرادی که علاقه به سیگارهای سنگین دارند بسیار مناسب است. دلیل این امر هم نیکوتین 0.9 میلی‌گرم و قطران 12 است. فیلتر این سیگار هم از سایر انواع وینستون ضعیف‌تر است. این میزان نیکوتین و قطران در بین محصولات وینستون بالاترین است.

2. سیگار وینستون لایت

یکی از محصولات پر طرفدار این برند در بازار همین نوع لایت آن است. میزان نیکوتین این محصول 0.6 میلی‌گرم و قطران آن هم 8 است. فیلتر به کار رفته در این مدل از نوع معمولی است. نوع آبی این محصول طرفدار بیشتری دارد. برای افرادی که علاقه‌ای به سیگارهای سبک و سنگین ندارند و به دنبال یک حد وسط هستند این محصول توصیه می‌شود.

3. سیگار وینستون اولترا لایت

این سیگار هم مانند مدل لایت طرفداران بسیاری دارد و نیکوتین آن 0.5 و قطران آن هم 8 است. این سیگار برای افرادی که تازه سیگاری شده‌اند بسیار مناسب است زیرا بسیار سبک است و اصلا گلو را اذیت نمی‌کند.

4. سیگار وینستون اسلیم

این سیگار هم تقریبا مانند اولترا لایت سبک است و دارای نیکوتین 0.6 میلی‌گرم است. قطران این سیگار هم 7 میلی‌گرم است.

قیمت سیگار وینستون

قیمت سیگار وینستون بستگی به این موضوع دارد که شما چه مدلی از آن را و به چه صورتی  خرید کنید. برای مثال، برخی از افراد این سیگار را به صورت بسته‌ای و برخی دیگر به صورت باکسی سفارش میدهند.

ما در سیگارونه سیگار وینستون به صورت بسته ایی و باکسی ارائه میکنیم و اگر شما این سیگار را به صورت باکسی یا عمده سفارس دهید قیمت آن می‌تواند پایین‌تر باشد.

خرید سیگار وینستون از سیگارونه

شما می‌توانید برای خرید سیگار وینستون آن را به صورت انلاین از وب‌ سایت سیگارونه سفارش دهید. لازم به ذکر است که ارسال سیگارهای خریداری شده از سیگارونه به صورت کاملا محرمانه است و خرید شما بدون واسطه و با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.