در حال نمایش 22 نتیجه

پاکت
باکس

سیگار میلانو وانیل

(3)
36,000 تومان320,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو مشکی

(4)
28,000 تومان225,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو سفید

(4)
28,000 تومان225,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو نانو قهوه

34,000 تومان270,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو توت فرنگی

38,000 تومان320,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو آدامس نعنا

38,000 تومان320,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو آدامس

38,000 تومان320,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو قهوه

(6)
38,000 تومان320,000 تومان
پاکت

سیگار میلانو بلوبری

(1)
38,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو رندوم پاور

(8)
49,000 تومان410,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو سیب یخ

(1)
38,000 تومان320,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو Las Vegas

(3)
49,000 تومان410,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو ساده فلزی Milano Regular

120,000 تومان550,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو پاکتی شراب قرمز Milano Red Wine

(3)
34,000 تومان270,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو پاکتی شراب Milano Wine

(6)
34,000 تومان270,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار میلانو شراب جعبه فلزی Milano Wine

(1)
120,000 تومان550,000 تومان

سیگار میلانو ونتو Milano Vento

(5)

سیگار میلانو نانو وانیل

(4)
پاکت
باکس

سیگار میلانو نقره ای

(1)
28,000 تومان225,000 تومان

سیگار میلانو روسو

(5)

سیگار میلانو کافه کرم جعبه فلزی Milano Coffee Cream

(4)

سیگار میلانو شکلاتی جعبه فلزی Milano Chocolate

(1)

سیگار میلانو

خرید سیگار میلانو سیگاری جدید و با طعمی متفاوت از شرکت گلبهار را در اختیار شما قرار می‌دهد. شرکت میلانو سیگارهایی با عطر و طعم گوناگون و در بسته‌بندی‌های متفاوت و زیبا تولید می‌کند. فعالیت شرکت گلبهار، سازنده سیگارهای میلانو، در امارات متمرکز شده است. این شرکت سیگارهای خود را از کشور امارات به ایران و بسیاری از کشورهای دیگر دنیا صادر می‌کند.

با ما در نگاهی به انواع و ویژگی‌های سیگارهای میلانو همراه باشید.

مشخصات سیگار میلانو:

با مهم‌ترین ویژگی‌های سیگارهای میلانو آشنا شوید:

• سیگارهای میلانو در دو نوع بسته‌بندی مقوایی و فلزی به بازار عرضه می‌شوند.

• بسته‌های فلزی سیگار میلانو بهترین انتخاب برای مجالس رسمی یا مدیران شرکت‌هاست که می‌خواهند سیگار دست آن‌ها هم گویای جایگاهشان باشد.

• اندازه سیگارهای میلانو با یکدیگر متفاوت است. سه اندازه معمول در ساخت این سیگارها اندازه معمولی، باریک و بلند و کینگ سایز یا اندازه درشت است.

• خرید سیگار میلانو سیگارهایی با بو و مزه‌های گوناگون برایتان مهیا می‌کند. این شرکت هیچ محدودیتی در تولید سیگارهایی با طعم و بوی معمولی، میوه‌ای و مواد خوراکی و خوش‌بوی دیگر ندارد.

• رنگ بسته‌بندی و پوسته انواع سیگارهای میلانو با توجه به بو و مزه آن‌ها انتخاب شده است.

• کشیدن سیگار میلانو تجربه‌ای از چشیدن طمع و بوی متفاوت و دل‌پذیر یک سیگار را برای شما فراهم می‌کند.

• هر بسته از قوطی‌های مقوایی یا فلزی سیگارهای میلانو دارای 20 نخ سیگار است.

قیمت خرید سیگار میلانو:

با نگاهی به متن متوجه می‌شوید سیگارهای میلانو در انواع گوناگون و با بو و مزه‌های متفاوت عرضه می‌شوند. بدیهی است قیمت این سیگارها هم با یکدیگر متفاوت هستند و به عوامل گوناگونی بستگی دارند. برخی از این عوامل مؤثر در قیمت خرید سیگار میلانو را بشناسید:

نوع سیگار یکی از گزینه‌های مهم در تعیین قیمت سیگار میلانو است. از این دیدگاه، ممکن است سیگارهای معمولی و میوه‌ای با قیمت‌های متفاوتی به بازار عرضه شوند.

بسته‌بندی سیگار دومین عامل مهم در تعیین قیمت سیگارهای میلانو است. بسته‌بندی‌های فلزی همواره قیمت بالاتری از انواع مشابه با بسته‌های مقوایی دارند.

اندازه سیگارها نیز عامل دیگری در تعیین قیمت سیگار میلانو است. سیگارهای مشابه در اندازه معمول، باریک و بلند و کینگ سایز دارای قیمت‌های متفاوتی هستند.

مقدار خرید شما هم در قیمت نهایی سیگار اثرگذار است. خرید باکسی سیگار میلانو قیمت پایین تری نسبت به خرید پاکتی سیگار میلانو دارد. خرید باکسی و عمده قیمت پایین‌تری برای شما رقم خواهد زد.

• فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید هم عامل مؤثری در قیمت سیگار است. با خرید سیگار میلانو از فروشگاه سیگارونه، سیگار اصل را با قیمت بسیار ارزان تر تهیه کنید و تجربه بهتری را رقم بزنید.

خرید سیگار میلانو:

شاید شما فروشنده سیگار هستید و نیاز به خرید عمده سیگارهای میلانو دارید. در این صورت در جایگاه درستی قرار گرفته‌اید. شاید هم مصرف‌کننده حرفه‌ای سیگار هستید و قصد خرید باکسی سیگار میلانو را دارید. در این صورت هم بهترین سایت فروش آنلاین سیگار را انتخاب کرده‌اید. اگر هم خریدار تفننی سیگار هستید و فقط می‌خواهید مزه و بوی سیگارهای میلانو را تجربه کنید، باز هم می‌توانید آن را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید. تجربه خوب خرید سیگار میلانو از فروشگاه اینترنتی ما در خاطرتان خواهد ماند.

سیگارهای میلانو محدودیتی در عطر و طعم ندارند؛ پس تفاوتی نمی‌کند شما دوستدار مزه طبیعی سیگار باشید یا میل دارید سیگارهایی با مزه و بوهای تازه را امتحان کنید. در هر صورت شرکت میلانو امکان انتخاب‌های بی‌شماری برای شما مهیا کرده است. برای خرید سیگار میلانو از هر نوع و با هر بو و مزه‌ای کافی است سیگار دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

انواع سیگار میلانو:

پیش از خرید سیگار میلانو به نکته‌ای توجه داشته باشید. برند میلانو سیگارهای خود را در دو نوع بسته‌بندی متفاوت تولید و به بازارهای جهانی ارائه می‌کند. انواع متفاوتی از سیگارها در هریک از این بسته‌بندی‌ها عرضه می‌شوند:

سیگار میلانو فلزی:

چند نوع از سیگارهای میلانو در بسته‌بندی‌های فلزی شیک و زیبا عرضه می‌شوند:

سیگار شراب قرمز میلانو Milano Wine:

سیگارهای شراب قرمز میلانو با جعبه‌های فلزی و در بسته‌بندی‌های بسیار زیبا و تجملی در دسترس شما قرار گرفته‌اند. کشیدن این سیگارها مزه‌ای شبیه به شراب انگور را برایتان تداعی می‌کند. اندازه این سیگارها کینگ سایز، یعنی درشت و شبیه به سیگارهای برگ است. مقدار نیکوتین این سیگارها 0.6 میلی‌گرم و قطران آن‌ها نیز 8 میلی‌گرم است. خرید سیگار میلانو شراب قرمز به‌صورت بسته‌ای و باکسی امکان‌پذیر است.

سیگار انگور سیاه میلانو:

سیگار کینگ سایز انگور سیاه میلانو هم دربسته‌بندی‌های فلزی به‌رنگ آبی تیره که یادآور انگورهای سیاه است، در اختیار شما قرار می‌گیرد. بسته‌بندی‌هایی زیبا و حرفه‌ای که حتی داشتن آن‌ها هم وسوسه‌انگیز است. با باز کردن درپوش جعبه فلزی شما با دو ردیف سیگارهای چیده‌شده روبه‌رو می‌شوید که زرورقی روی آن‌ها را پوشانده است.

سیگار کافه کرم میلانو:

خرید سیگار میلانو وانیلی خاطره‌ای از طعم متفاوت کشیدن سیگار برایتان به یادگار می‌گذارد. این سیگارها در قوطی‌های فلزی کرم‌رنگ و لوکس با سیگارهایی به‌رنگ شکلاتی و فیلتری به‌رنگ مشکی و نقره‌ای در دسترس شما قرار گرفته است. نیکوتین هریک از این سیگارها 0.6 میلی‌گرم و قطران آن‌ها 8 میلی‌گرم است.

سیگار شکلاتی میلانو:

سیگارهای شکلاتی میلانو در جعبه‌های فلزی سیاه‌رنگ تقدیم شما شده است. رنگ بدنه هریک از این سیگارها قهوه‌ای است که در بخش فیلتر آن تبدیل به سیاه و نقره‌ای می‌شود. هر پنج بسته از این سیگارها داخل یک قوطی فلزی بزرگ‌تر و بسیار شیک قرار گرفته است که با خرید باکسی آن تقدیم شما می‌شود.

سیگار میلانو با سته‌بندی مقوایی:

انواع بیشتری از سیگارهای میلانو در بسته‌های مقوایی تولید و عرضه می‌شوند. با برخی از آن‌ها آشنا شوید:

سیگار شراب قرمز میلانو یا Milano Red Wine:

شرکت میلانو سیگارهای شراب قرمز را در بسته‌های مقوایی هم به بازار ارائه کرده است. بسته‌ای با رنگ قرمز آتشین که بیست سیگار را درون خود جای داده است. رنگ کاغذ این نوع از سیگارهای میلانو قهوه‌ای روشن است؛ اما رنگ آبی فیلتر آن متمایزکننده این نوع سیگار از انواع دیگر سیگارهای میلانو است. خرید سیگار میلانو از نوع شراب قرمز و مصرف آن 0.6 میلی‌گرم نیکوتین و 6 میلی‌گرم قطران وارد بدن شما می‌کند.

سیگار وانیلی میلانو یا Milano Vanilla:

سیگار وانیلی میلانو در بسته‌‌های باریک و بلند به شما عرضه می‌شود. رنگ بسته‌بندی این سیگارها سفید است و بر روی آن‌ها تصویر گیاهی نقش بسته که عصاره وانیل از آن گرفته می‌شود. واژه وانیلای نقش‌بسته روی جعبه این سیگارها بیانگر مزه و بوی سیگاری وانیلی است. مواد مضر موجود در هر نخ از این سیگارها برابر با 0.4 میلی‌گرم نیکوتین و 5 میلی‌گرم قطران است.

سیگار نانو وانیل میلانو یا Milano Nano Vanilla:

سیگار نانو وانیل هم مزه و بوی وانیل می‌دهد؛ اما اندازه و بسته‌بندی این سیگارها با نوع وانیلی پیشین متفاوت است. میزان مواد مضر در این نوع سیگارها نسبت به نوع قبلی کاهش چشمگیری پیدا کرده است. کشیدن هر سیگار 0.2 میلی‌گرم نیکوتین و دو میلی‌گرم قطران وارد بدن شما می‌کند.

سیگار ونتو میلانو یا Milano Vento:

جعبه‌ای مقوایی و با رنگی تیره نمایانگر سیگار ونتوی برند میلانو است. ونتو نوعی شراب ایتالیایی است و این سیگار یادآور بو و مزه شراب ونتو ایتالیایی است. این سیگارها در اندازه متوسط عرضه می‌شوند که چیزی بین سیگارهای معمولی و سیگارهای برگ است.

سیگار مشکی میلانو یا Milano Black:

سیگار مشکی میلانو هیچ مزه و بویی غیر از سیگارهای مرغوب معمولی ندارد. سیگاری که تنها 0.2 میلی‌گرم نیکوتین و 2 میلی‌گرم قطران دارد و مناسب کسانی است که طرفدار بو و مزه طبیعی توتون و تنباکو هستند. جعبه مقوایی این سیگارها با رنگ مشکی به شما ارائه می‌شود که دارای بیست نخ سیگار بلند و باریک است. جعبه‌ای باکلاس که تجملی و زیباست.

سیگار سفید میلانو یا Milano white:

جعبه این سیگار در اولین نگاه توجه شما را به خود جلب می‌کند. جعبه‌ای باریک و بلند به‌رنگ سفید و با طرحی قرمزرنگ که زیبایی آن را کامل می‌کند. خرید سیگار میلانوی سفید سیگاری ملایم و با کمترین مواد آسیب‌رسان در اختیار شما می‌گذارد. سیگارهایی با بدنه سفید که تنها 0.1 میلی‌گرم نیکوتین و یک میلی‌گرم قطران دارند. این سیگارها هیچ‌گونه مزه و بویی غیر از مزه توتون یا تنباکوی مرغوب و معمولی ندارند.

سیگار نقره‌ای میلانو یا Milano Silver:

سیگار نقره‌ای میلانو هم از انواع بدون طعم این برند است و مناسب کسانی است که از بو و مزه طبیعی سیگار لذت می‌برند. با نگاهی به بسته‌بندی سیگارهای نقره‌ای میلانو متوجه کیفیت ظاهری آن می‌شوید. بسته‌ای باریک و بلند و به‌رنگ نقره‌ای که در اولین نگاه نظر شما را به خود جلب می‌کند. مواد مضر موجود در این نوع سیگار نیز همانند سیگار سفید میلانو است.

سیگار قهوه میلانو یا Milano Coffee:

با دیدن بسته‌بندی سیگار قهوه میلانو درمی‌یابید با بو و مزه تازه‌ای روبه‌رو هستید. به‌ویژه که تصویر دانه‌های قهوه هم بر روی جعبه این سیگار نقش بسته است. البته سیگارهای داخل جعبه سفیدرنگ هستند که در قسمت فیلتر به‌رنگ قهوه‌ای روشن درمی‌آیند. بسته‌بندی سیگار قهوه میلانو باریک و بلند است و سیگارهایی به همین شکل در اختیار شما قرار می‌دهد. خرید سیگار میلانو با طعم و بوی قهوه مناسب شماست که از علاقه‌مندان قهوه هستید و نوشیدن آن هم برایتان لذت‌بخش است.

سیگار نانو قهوه میلانو یا Milano Nano Coffee:

سیگار نانو قهوه میلانو نیز سیگاری مزه‌دار و با بوی قهوه در اختیار شما قرار می‌دهد. سیگارهای نانو قهوه در بسته‌های بیست‌تایی بلند و باریک قرار گرفته‌اند. بسته‌بندی این سیگارها به‌رنگ قرمز مایل به قهوه‌ای است تا در نگاه نخست یادآور رنگ و بوی قهوه باشد. سیگارهایی که کاغذی به‌رنگ قهوه‌ای دارند و در قسمت فیلتر تیره‌تر می‌شوند. خرید سیگار میلانو از نوع نانو قهوه به‌صورت بسته‌ای یا باکسی از سایت ما برای شما امکان‌پذیر است.

سیگار بلوبری میلانو یا Milano Blueberry:

اگر از دوستداران سیگارهای میوه‌ای هستید، سیگار بلوبری میلانو مزه‌ای متفاوت از هرآنچه تاکنون تجربه کرده‌اید، در اختیار شما می‌گذارد. با خرید سیگار میلانو بلوبری بیست نخ سیگار سفیدرنگ و بلند و باریک در جعبه‌ای سفید در اختیار شما قرار می‌گیرد. تصویر روی این جعبه‌ها چند بلوبری را نشان می‌دهد تا با دیدن آن بدانید با سیگاری میوه‌ای و مزه‌ای متفاوت روبه‌رو هستید. دود کردن هر نخ از این سیگارهای میوه‌ای 0.4 میلی‌گرم نیکوتین و 5 میلی‌گرم قطران وارد بدن شما می‌کند.

سیگار توت فرنگی میلانو یا Milano Strawberry:

جعبه مقوایی سفیدرنگ با نقش توت‌فرنگی روی آن اولین چیزی است که در دیدن این سیگارها توجه شما را به خود جلب می‌کند. اندازه این سیگارها نیز باریک و بلند است و در جعبه‌هایی با همین ویژگی عرضه می‌شوند. رنگ کاغذ هر سیگار سفید است، اما در بخش فیلتر به‌رنگ قرمز روشن درمی‌آید تا یادآور بو و مزه توت‌فرنگی باشد. مواد مضر موجود در این سیگار مشابه سیگار بلوبری است.

سیگار آدامس نعنا میلانو یا Milano Gum Mint:

اگر دوست دارید هم‌زمان با کشیدن سیگار مزه آدامس نعنایی را هم حس کنید، باید خرید سیگار میلانو از نوع آدامس نعنا را امتحان کنید. سیگارهای آدامس نعنایی در بسته‌های شیکی قرار گرفته‌اند که پس از باز کردن درپوش بسته بوی تنباکوی آمیخته با آدامس نعنایی به مشام شما می‌خورد. هر سیگار آدامس نعنایی بدنه‌ای به‌رنگ سفید دارد که در قسمت فیلتر به‌رنگ سبز مایل به آبی درمی‌آید. مقدار نیکوتین و قطران این نوع سیگار نیز مانند سیگار بلوبری است.

سیگار رندوم میلانو یا Milano Kings Random:

با نگاهی به بسته‌بندی سیگار رندوم میلانو درمی‌یابید با نوعی متفاوت از سیگارها روبه‌رو هستید. بسته‌ای با نقشی از رنگ‌های گوناگون که شاید در نگاه نخست ندانید چه نوع سیگاری داخل آن قرار گرفته است. اما جالب است بدانید خرید سیگار میلانو رندوم بیست سیگار با مزه و بوهای متفاوت در اختیار شما می‌گذارد. بدنه این سیگارها سفیدرنگ و اندازه آن‌ها درشت است. در واقع نیکوتین و قطران سیگار رندوم بیشتر از سیگارهایی با اندازه کوچک‌تر است.

سیگار سیب یخ میلانو یا Milano Apple:

سیگار سیب یخی میلانو انتخاب دیگری برای طرفداران سیگارهای میوه‌ای است. سیگارهای سیب یخ میلانو مزه سیب و خنکی مطبوع را به‌طور هم‌زمان در اختیار شما می‌گذارد. خرید سیگار میلانو بسته‌ای سیگار با زمینه سفیدرنگ که روی آن تصویر سیبی سبز خودنمایی می‌کند، در اختیار شما قرار می‌دهد. سیگارهای سیب یخ میلانو هم در اندازه باریک و بلند تولید می‌شوند. ضرر این سیگار نیز همانند سیگار بلوبری است.

سیگار لاس‌وگاس میلانو یا Milano Las Vegas:

بار دیگر با نوعی متفاوت از سیگارهای میلانو روبه‌رو هستید. سیگار لاس‌وگاس میلانو سیاه‌رنگ و گویای تجمل و زیبایی است. خرید سیگار میلانو لاس‌وگاس و کشیدن آن تجربه‌ای تازه برایتان رقم خواهد زد. اندازه سیگار لاس‌وگاس میلانو بزرگ است. سیگارهایی بدون طعم که مطابق میل دوستداران طعم واقعی توتون و تنباکو هستند. با کشیدن سیگار لاس‌وگاس میلانو 0.5 میلی‌گرم نیکوتین و 6 میلی‌گرم قطران وارد بدن خود می‌کنید.