در حال نمایش 19 نتیجه

پاکت
باکس

سیگار سناتور شراب بال بلند جدید

46,000 تومان385,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور پاکتی کافی

(4)
48,000 تومان400,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور شراب کینگ سایز طرح جدید

(4)
65,000 تومان585,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور شکلاتی کینگ سایز

(8)
65,000 تومان595,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور دوسیب کینگ سایز

(4)
59,000 تومان520,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور انار کینگ سایز

(1)
59,000 تومان520,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور جعبه فلزی شکلات Senator Chocolate

170,000 تومان830,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور بلوبری Senator Blueberry

(1)
48,000 تومان400,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور شراب کینگ سایز Senator Wine

(6)
59,000 تومان520,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور جعبه فلزی سیب بال کوتاه Senator Apple

(2)
170,000 تومان830,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور جعبه فلزی انار بال کوتاه Senator Pomegranet

(1)
170,000 تومان830,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور جعبه فلزی شراب بال کوتاه Senator Wine

170,000 تومان830,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور شرابی بال کوتاه Senator Wine Short

48,000 تومان400,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور شرابی بال بلند Senator Wine

(3)
105,000 تومان950,000 تومان
پاکت

سیگار سناتور پاور Senator Power

(4)
48,000 تومان
پاکت
باکس

سیگار سناتور انار Senator Pomegranate

48,000 تومان400,000 تومان

سیگار سناتور شراب سوپر اسلیم Senator Wine Super Slim

(2)

سیگار سناتور جعبه فلزی شراب بال بلند Senator Wine

سیگار سناتور دوسیب Senator Double Apple

(1)

راهنمایی خرید در مورد سیگار سناتور

تقریبا همه سیگارهای پر طرفدار یک وجه تمایز دارند که بتوان آن‌ها را از سایر رقبای خود در بازار تشخیص داد. برند سیگار سناتور هم یکی از محصولات پر طرفدار در مارکت دخانیات است که توانسته با تفاوت‌های جذابی که ایجاد کرده نظر همه افراد سیگاری حتی اگر نسبت به این سیگار علاقه‌ای ندارند را به سمت خود جلب کند. این تفاوت‌ها از همان ابتدا و از بسته‌بندی شروع شده و تا طعم و بوی سیگار که اصل کار است ادامه دارد. تنوع بالای سیگارهای این شرکت از دیگر ویژگی‌های جذاب این محصول است.

سیگار سناتور شراب کینگ سایز

تاریخچه برند سیگار سناتور

برند سیگار سناتور متعلق به شرکت سیگار بریتانیا-آمریکا است که در سال 1902 توسط جیمز بیوکنن دوک تأسیس شد. سیگار سناتور که محصول این شرکت بود برعکس سیگار کمل که یک محصول ارزان بود قیمت بالایی داشت. در اوایل سیگار سناتور برای افراد ثروتمند در اروپا به صورت دست‌ساز تهیه می‌شود. با این وجود فروش بالای این محصول باعث شد تا سود بسیار زیادی در همان سال‌های اول نصیب شرکت شود.

ویژگی های جذاب سیگار سناتور

بسته‌بندی زیبا و فلزی سیگار سناتور اولین ویژگی آن است که نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. این بسته‌بندی مقاوم و زیبا باعث می‌شود که سیگارها در برابر ضربه هنگام حمل‌ونقل در امان باشند. همچنین این نوع بسته‌بندی باعث می‌شود سیگار در برابر رطوبت و خرابی مقاوم‌تر باشد. از دیگر ویژگی‌های جذاب این سیگار تنوع در طعم و بوی آن است که باعث شده سلیقه‌های مختلف را به خوبی پوشش دهد.

انواع سیگار سناتور

مهم‌ترین وجه تمایز سیگارهای سناتور از یکدیگر طعم و بوی آن است. انار، شرابی، آلبالو، سیب، دوسیب معروف‌ترین و شناخته‌ شده‌ترین طعم‌های سیگار سناتور است که توانسته سلیقه‌های مختلف را در بر بگیرد. هر طعم آن دارای یک رنگ است که با توجه به آن می‌توان طعم مورد نظر را تشخیص داد. سیگارهای سناتور در مجموع به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. یک مدل که لوگوی آن دارای بال‌های کوتاه است و مدل دیگر که بال‌های آن بلندتر است و در بسته سیگار خود یک کارت دارد. مدلی که در ان کارت است از قیمت بالاتری برخوردار است.

در ادامه با انواع سیگارهای سناتور آشنا خواهید شد:

1. سناتور شرابی 

طعم شرابی سناتور دارای طرفداران بسیاری است که نوع پاکتی آن در دو مدل سناتور شرابی بال بلند و سناتور شرابی بال کوتاه دردسترس است.(از نوع اسلیم(باریک) به حساب می‌آید). نیکوتین و قطران این سیگار، 0.5 و 5 میلی‌گرم است.  این محصول دارای فیلتر سیاه و کاغذ بدنه‌ای قرمز است. سناتور جعبه فلزی شراب بال کوتاه نیز در بازار موجود است.

2. سناتور انار

یکی از طعم‌های بسیار پر فروش در بازار سیگار همین سناتور انار است. شرکت‌های زیادی نیستند که سیگار با طعم انار تولید می‌کنند که به جرأت می‌توان گفت سناتور با کیفیت‌ترین آن است. نیکوتین و قطران این سیگار، 0.5 و 5 میلی‌گرم است. و همچنین سناتور جعبه فلزی انار بال کوتاه هم در بازار موچود است.

3. سناتور دوسیب

این سیگار سبزرنگ بسیار خوش بو است .که طعم آن از سیب سبز گرفته شده است و دارای فیلتر رنگی است. نیکوتین و قطران این سیگار، 0.5 و 5 میلی‌گرم است. سناتور جعبه فلزی سیب بال کوتاه نیز در بازار موجود است و طرفداران خاص خود را دارد.

2. سناتور نانو پاور

یکی از محصولات پر طرفدار سناتور همین مدل نانو پاور است که یک هسته کوچک درون فیلتر خود دارد و با فشار دادن آن می‌ترکد. بعد از ترکیدن این هسته کوچک طعم و بوی سیگار تغییر می‌کند. این سیگار برای افرادی که به سیگارهای اسلیم و کم نیکوتین علاقه دارند توصیه می‌شود. این محصول دارای طعم‌های مختلفی مانند شراب، انار و سیب است.

3. سناتور سرمه ای

این محصول از سناتور را بیشتر از سایر محصولات سناتور در بازار خواهید دید و دارای طعم انگور است.

قیمت سیگار سناتور

قیمت سیگار سناتور بستگی به این موضوع دارد که شما چه مدلی از آن را و به چه صورتی  خرید کنید. برای مثال، برخی از افراد این سیگار را به صورت بسته‌ای و برخی دیگر به صورت باکسی سفارش میدهند.

ما در سیگارونه سیگار سناتور را به صورت بسته ایی و باکسی ارائه می‌کنیم و اگر شما این سیگار را به صورت باکسی یا عمده سفارس دهید قیمت آن می‌تواند پایین‌تر باشد.

خرید سیگار سناتور از سیگارونه

شما می‌توانید برای خرید سیگار سناتور آن را به صورت انلاین از وب‌ سایت سیگارونه سفارش دهید. لازم به ذکر است که ارسال سیگارهای خریداری شده از سیگارونه به صورت کاملا محرمانه است و خرید شما بدون واسطه و با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.